Дан без аутомобилског дима

Луткарска секција

Ученици члнови луткарске секције у петак, 12.4.2013. године у холу школе извели су представу“Златна јабука и девет пауница“ која је учешћем на XIX ФЛУОШ (Фестивал луткарства основних школа) изборила учешће на РЕПУБЛИЧКОЈ И МЕЂУНАРОДНОЈ ЛУТКАРСКОЈ СМОТРИ, која ће се одржати 19.4.2013. године у Новом Саду.

детаљније »»

Дан без аутомобилског дима

у дворишту ОШ "Петар Лековић" ученици и наставници ТИО обележили су Дан без аутомобилског дима, акцијом "Бицикл је ин". Ученицима је најпре одржано предавање о негативном утицају издувних гасова на животну околину и указано на предности вожње бицикла а затим им је подељен текст припремљен за ову акцију.